Nabídka sanitních vozidel k odprodeji

Krajská zdravotní, a.s. nabízí k odprodeji nevyužitá sanitní vozidla dle níže uvedeného přehledu  „Seznam sanitních vozidel  Krajské zdravotní, a.s. k odprodeji“. Nabízená vozidla jsou k dispozici v odštěpném závodě KZ, a. s. – Nemocnice Chomutov, o. z..

V případě zájmu o prohlídku  nabízených vozidel  nebo pro  získání bližších informací je možné obrátit se na pana Jana Chybycha prostřednictvím emailové adresy  jan.chybych@kzcr.eu. Prohlídku lze domluvit vždy na úterý a čtvrtek mezi  9 – 11  hod.

Termín pro podání cenových nabídek na odkup ze strany zájemců je stanoven na 30.června 2019 v 10:00 hod.

Cenové nabídky zašlete poštou v obálce označené „NABÍDKY  NA  ODPRODEJ  –  NEOTVÍRAT!“  na  adresu:

Jan Chybych

Krajská zdravotní, a.s. – Nemocnice Chomutov, o. z.

Kochova 1185

430 12   Chomutov

Nevyužitá zdravotnická technika Krajské zdravotní, a. s., k odprodeji

Krajská zdravotní, a. s., nabízí k prodeji nevyužitou zdravotnickou techniku dle níže uvedeného přehledu (Seznam nevyužité zdravotnické techniky Krajské zdravotní, a. s., k odprodeji). Zdravotnická technika je uložena v areálech jednotlivých odštěpných závodů Krajské zdravotní, a. s., .

 V případě zájmu o prohlídku uložené zdravotnické techniky, získání informací o stavu a dalších informací je možné se obrátit se žádostí o stanovení termínu výhradně na emailovou adresu: radek.broz@kzcr.eu  

 Termín pro podání cenových nabídek na odkup ze strany zájemců je stanoven na 3.9.2018 v 10:00. Cenové nabídky je možné zasílat emailem na emailovou adresu: jaroslava.jurkaninova@kzcr.eu


 

 


Prosím, čekejte